Wpisy pojawiają się po zatwierdzeniu przez administratora strony.

Dodaj wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone symbolem * są obowiązkowe (jednak adres email nie zostanie opublikowany).

Wpis do Księgi Gości zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora - prosimy o cierpliwość.
933 wpisy.
Katarzyna z Turawa-Marszalki napisał/a 7 maja 2023
Dziekuje za wszelkie laski prosze o dalsze ,szczegolnie o opamietanie dla moich wrogow w pracy zarowno kolezanki jak i za klientow ktorzy sa tylko roszczeniowi.
andrzej z Bytom napisał/a 6 maja 2023
Ojcze błagam oręduj za nami u Boga w wiadomej sprawie Przywróć nam sens i radość życia...Spraw żebyśmy nigdy nie doznali samotności i opuszczednia, Błagam o dobry, prawidłowy rozwój naszego Wnuka i o to żeby nasz Syn poradził sobie z dramatem jakiego doświadczył i żeby znowu był sobą...błagam...
Ewa napisał/a 5 maja 2023
ojcze pio proszę o sprawiedliwość w pracy i pomoc w życiu zawodowym i lepszą prace i zdrowie i zdrowie psychiki i logiczne myślenie i nie robienie z siebie kokietki i pokochanie siebie i odwage i inteligencje i Dary i łaski Ducha św i racjonalne myślenie i troske o bliskich
czcicielka napisał/a 5 maja 2023
ojcze pio pomagaj ofiarą przemocy w szkołach i zgłaszanie sprawy i poczucie własnej wartości dla nich
Twoja czcicielka napisał/a 5 maja 2023
Ojcze Pio, tak bardzo mi kiedyś pomogłeś, dzięki Tobie od ponad dwudziestu lat nie palę papierosów, , dziękuję też za inne laski, proszę Cię pomóż szczęśliwie pozałatwiać nasze sprawy mieszkaniowe, aby się wszystko dobrze ułożyło, aby to już szczęśliwie ruszyło..
prosba z Tarnow napisał/a 5 maja 2023
Ojcze Pio proszę o uleczenie z depresji mojej wnuczki. proszę o działanie Ducha Świętego o uzdrowienie jej z dręczących ją złych myśli samobójczych. błagam Ojcze dopomóż . Twoja czcicielka.
Ewa napisał/a 4 maja 2023
OJCZE PIO PROSZĘ O BYSTRY UMYSŁ I INTELIGENCJE I RACJONALNE MYŚLENIE I LOGICZNE I DARY DUCHA ŚW I ENERGIĘ PSYCHICZNĘ I OPIEKĘ W PRACY I GODNĄ PRACE I ZDROWIE I CHROŃ OD FAŁSZYWYCH OSÓB I WSZELKIE ŁASKI I DOBRE SERCE WOBEC BLISKICH I OPIEKĘ W PRACY I ZDROWIE I NORMLANOŚĆ I PRZYJACIÓŁ I TROCHE SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI I WIARĘ
Jarek z Opola z Opole napisał/a 4 maja 2023
Proszę św.Ojcze Pio o moje uzdrowienie i potrzebne łaski.
Bardzo proszę napisał/a 4 maja 2023
Ojcze Pio, proszę uwolnij mnie od grzechu nieprzebaczenia, chęci sprawiedliwości czy zemsty i grzechów języka. Abym mówiła tylko budujące słowa.prosze też O nawrócenie mamy, babci, cioci Julii i mnie i reszty mojej rodziny, o nawrócenie Marka z rodziną, Bena z rodziną, Artura i Julii z rodzinami. Bóg zapłać.
Wm napisał/a 2 maja 2023
Ojcze Pio, dziękuję za wszystkie łaski, proszę o zdrowie dla mnie i mojej córki, proszę aby więcej jadła i nie miała anoreksji, proszę o bezpieczne drogi dla nas.
Prośba z Kujawsko-pomorskie napisał/a 2 maja 2023
Błagam o modlitwę w intencji Małżeństwa Sabiny zagrożonego rozpadem. Jest problem z przebaczeniem.
Katarzyna z Puławy napisał/a 1 maja 2023
Święty Ojcze Pio. Błagam Cię o wstawiennictwo w uzdrowieniu mojej córki z choroby Touretta; oby w spokoju bez przeszkód mogła napisać egzamin maturalny i zdała go z pozytywnym wynikiem. Niech wreszcie zazna ulgi w tej niezwykle trudnej chorobie.
Anna z Głogówek napisał/a 30 kwietnia 2023
Święty Ojcze Pio,proszę cie o zdrowie dla rodziny,szczęście,zgodę wśród najbliższych oraz spełnienia naszego największego marzenia- dzidziusia, o które się staramy od kilku lat.
Elżbieta napisał/a 27 kwietnia 2023
Ojcze Pio, proszę o: - uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej, - powrót do zdrowia Kazimiery po udarze, - uzdrowienie Jana z choroby nowotworowej i potrzebne łaski dla mojej rodziny.
Ewa napisał/a 27 kwietnia 2023
proszę o jasność umysłu i znalezienie biurowej i normalnej pracy i łaskę zdrowia i pomyślność w powrocie do zdrowia i światło Ducha św i energię psychiczną i racjonalne myślenie i asertywność i pokochanie siebie i pomoc bliskim
Anna z Gliwice napisał/a 27 kwietnia 2023
Święty Ojcze Pio w dniu 43 rocznicy urodzin mojego syna Bartosza proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla niego, boże błogosławieństwo i miłość do siebie samego tym samym do Pana Boga i najbliższych. Dziękuję Anna
Grażyna napisał/a 25 kwietnia 2023
Święty Ojcze Pio uproś łaskę zdrowia dla Caroliny i spokój psychiczny dla jej bliskich. Proszę także o szczęśliwy przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie dla Agaty.
Michał z Śląsk napisał/a 24 kwietnia 2023
ŚWIĘTY OJCZE PIO PROSZĘ O POZYTYWNE ROZWIĄZANIE MOICH PROBLEMÓW ZYCIOWYCH
Sylwia z Kujawsko pomorskie napisał/a 24 kwietnia 2023
Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski dla dusz cierpiących w czyscu.
Dorota napisał/a 21 kwietnia 2023
Święty Ojcze Pio, Mamo, straciłam wiarę i nadzieję, ze rozwiążę to, co mnie gnębi, zbuduję to, czego pragnę i dojdę tam, gdzie mówi mi serce. Proszę Cię o wielką pomoc. I za zmarłych. Dziękuję Dorota