Wpisy pojawiają się po zatwierdzeniu przez administratora strony.

Dodaj wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone symbolem * są obowiązkowe (jednak adres email nie zostanie opublikowany).

Wpis do Księgi Gości zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora - prosimy o cierpliwość.
1482 wpisy.
Jadwiga napisał/a 7 marca 2023
Kochany Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie ciała i duszy ze zranień z dzieciństwa, traum i tego, co nie pozwala mi być szczęśliwą i wolną. Bóg zapłać.
Monika z Warszawa napisał/a 6 marca 2023
Św. Ojcze Pio, proszę o cud. Niech mojemu męzowi nic się nie stanie, ale niech będzie dla mnie oddanym mężem, niech przestanie mnie oszukiwać i skończ z tymi babami. O cud poprawy wyników badań krwi Mateusza. O opiekę nad całą naszą rodziną. AMEN
Czcicielka napisał/a 5 marca 2023
Św Pio proszę o rozum i nawrócenie dla Haliny i długie życie
Kobieta napisał/a 3 marca 2023
Proszę o uzdrowienie dla Danki.
Mama napisał/a 3 marca 2023
Ojcze Pio proszę o zdrowie i siły dla mojej córki, o Twą nieustanną opiekę nad nią, proszę o spokojną, dobrą noc i bezpieczną jutrzejszą podróż, o szczęśliwy pobyt i powrót do domu w zdrowiu i zadowoleniu.
Ewa napisał/a 3 marca 2023
Kochany Ojcze Pio, proszę o modlitwę o zdrowie dla moich bliskich, męża Mirosława, syna Mateusza, brata Pawła, moich rodziców, proszę o powrót do zdrowia, mojego ojca, Ojcze miej mnie i moich bliskich w opiece, ześlij na nas wszelakie łaski i błogosławieństwa płynące od Pana Boga.
MD z Zd Wola napisał/a 2 marca 2023
Św Ojcze Pio błagam o Twoje wstawiennictwo i cud żeby moja corka po rozstaniu z chłopakiem nie cierpiała tak ,żeby nie załamała się i żeby wróciły jej chęci do życia, żeby nie zrezygnowała ze studiów i z tego co już osiągnęła, żeby skonczyla te studia obroniła prace magisterska i zostala dobrym psychologiem , aby mogła pomagać innym , pomoz jej błagam i otocz swoja opieka . Za Twoim wstawiennictwem prosze o sile dla niej i wytrwanie w tej trudnej dla niej sytuacji.
Kamila z Białystok napisał/a 1 marca 2023
Prosze o uzdrowienie z depresji I nerwicy
Monika z Swidnik napisał/a 27 lutego 2023
Kochany Ojcze Pio proszę pomóż mi x długami proszę
Ewa napisał/a 27 lutego 2023
Kochany Ojcze Pio, proszę o modlitwę za moim synem Mateuszem, dopomóż mu podjąć dobrą decyzję w ważnej sprawie, nikogo przy tym nie krzywdząc. Ojcze opiekuj się moim synem, postaw na jego drodze dobrych ludzi, ześlij na niego łaski i błogosławieństwa Boże, dodaj mu pewności siebie i aby nie tracił wiary w to, że warto być dobrym człowiekiem, bo takim jest, dlatego Ojcze proszę o modlitwę aby mój syn, Mateusz miał cierpliwość i wierzył, że przyjedzie czas na to, że zazna szczęście i Bóg zawsze jest z nim.
mama napisał/a 26 lutego 2023
Ojcze Pio dziękuję za wszystkie łaski, za Twoją pomoc, proszę o zdrowie dla mojej córki, proszę o wsparcie jej w obecnie załatwianych sprawach zawodowych, proszę o opiekę podczas podróży.
Xxxxx z Krotoszyn napisał/a 26 lutego 2023
Święty ojcze Pio proszę cię miej w opiece mojego syna Tomasza
Joanna z Katowice napisał/a 26 lutego 2023
Ojcze Pio proszę o szczęśliwą milość i odpowiedniego partnera życiowego/męża
Barbara z woj. dolnoslaskie napisał/a 25 lutego 2023
Ojcze Pio, prosze o modlitwe o zdrowie, sile, opieke dla mojej mamy, o zgode i harmonie w rodzinie, o laski i o przemienienie mojej siostry. Dziekuje.
Dziękuję napisał/a 24 lutego 2023
Dziękuję za odprawienie Mszy Św. rok temu - Msza Św. została odprawiona zaraz po liście z prośbą. Chciałabym zostawić tutaj świadectwo uzdrowienia mojej Cioci, za którą była sprawowana Msza: https://deon.pl/wiara/dzieki-nowennie-pompejanskiej-dzieja-sie-cuda-przeczytajcie-swiadectwo-ktore-jest-tego-dowodem,2389541 Boże, dziękuję Ci za ten CUD
Sylwia z Kujawsko pomorskie napisał/a 24 lutego 2023
Ojcze Pio prosze o dar nieba dla śp Sandry.
ul. ks. Stamisława Suchowolca 8 B/15 z 95-100 Zgierz napisał/a 24 lutego 2023
Ala, wpis 23 luty 2023. Kochany Ojcze Pio proszę o Sakrament Małzeństwa dla moich dzieci i Chrzest dla wnuczni, proszę o wzrost Wiary, Nadziei i Miłości, Dary Ducha Świetego, dobrą szerą spowiedz swiętą. Jezu ufam TOBIE.
mama napisał/a 23 lutego 2023
Ojcze Kochany dziękuję za wszystkie łaski, dziękuje za moją kochaną córkę, proszę o zdrowie dla niej, o dobre szczęśliwe życie, proszę abym była dla niej najlepszą mamą, abyśmy zawsze były przy sobie.
Jan z Wieruszów napisał/a 22 lutego 2023
Ojcze Niebieski w imię Pana Jezusa Chrystusa za przyczyną Św. Ojca Pio proszę dla: Nataszy, Michała, Janusza, Martyny, Ireny, Hani, Jana oraz rodzin: Anny, Zenona, Eweliny, Sandry, Piotra, Olka, Kazimierza, Ani, Mikołaja i Joanny o miłosierdzie nad grzechami, pomoc Ducha Przenajświętszego we ważnej sprawie, ochronę od zła, zdrowie i błogosławieństwo w życiu. Amen
Aldona napisał/a 22 lutego 2023
Święty ojcze Pio proszę o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia Bernadety z choroby nowotworowej kości.