Wpisy pojawiają się po zatwierdzeniu przez administratora strony.

Dodaj wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone symbolem * są obowiązkowe (jednak adres email nie zostanie opublikowany).

Wpis do Księgi Gości zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora - prosimy o cierpliwość.
933 wpisy.
Czcicielka z Kujawsko pomorskie napisał/a 21 kwietnia 2023
Ojcze Pio proszę o pokój na Ukrainie i na całym świecie.
Ewa napisał/a 21 kwietnia 2023
Kochany Ojcze Pio, dziękuję za wszystko, proszę o modlitwę za moim synem Mateuszem, proszę o łaskę i błogosławieństwo płynące od Pana Boga, aby ułożyło mu się w życiu, tak, jak tego pragnie. Ojcze, błagam o pomoc w jego sprawie, aby znalazł miłość swojego życia i w końcu uwierzył w to, że warto być dobrym człowiekiem, bo takim jest a to w dzisiejszych czasach jest niezauważane i niedoceniane. Ojcze módl się za nim, proszę i dziękuję. Ufam Tobie Ojcze z całego serca i w Tobie pokładam nadzieję, Ojcze powierzam Tobie mojego syna Mateusza, prowadź go przez życie.
Beata z Żywiec napisał/a 19 kwietnia 2023
Święty Ojcze Pio. Dziękuję Ci z całego serca za Twoje wstawiennictwo u mojego niebieskiego Ojca, mojego Pana Jezusa i ukochanej Matki Maryi w dojściu do zdrowia. Bóg zapłać.
Izabela z Szczecin napisał/a 19 kwietnia 2023
Św. O. Pio w Swoich Dłoniach ukryj mnie i moją mamę przed krzywdą i koszmarem. W Ranach Jezusa zanurz wszystkie nasze problemy i skomplikowane sprawy. Przez Krew Jezusa rozwiąż te sprawy pomyślnie i szczęśliwie. Św. O. Pio usłysz Swoim Sercem moje rozpaczliwe wołanie o pomoc, bo tkwię w ciemności i nie wiem jak się wydostać. Proszę okaż też litość dla Polski i Polaków, zakończ zło i ciemność w kraju. Powstrzymaj rząd przed dalszym niszczeniem i krzywdzeniem Polski. Prosi Izabela
Anetta z Zgierz napisał/a 18 kwietnia 2023
Ojcze Pio! Wyproś dla mnie i męża uzdrowienie z chorób psychicznych, dobra pracę dla nas I siły na jej poszukiwanie zwłaszcza dla męża. Proszę też o nawrócenie męża oraz jego przemianę w osobę dojrzała i odpowiedzialna. Dla mnie proszę też o uzdrowienie zatok, neuralgia twarzy i oczu, ponieważ nie mam siły już zyc w ciągłym bólu. Dziękuję Ci za Twoja pomóc.
Czcicielka napisał/a 17 kwietnia 2023
Święty Ojcze Pio proszę Cię o szczęśliwą operację dla małej Karolinki i jej cioci oraz o szybki powrót do zdrowia. Czuwaj Święty Ojcze Pio przy ich łóżkach i kieruj rękami lekarzy którzy dokonają tych skomplikowanych operacji. Bóg zapłać.
Paweł z Warszawy z Warszawa napisał/a 16 kwietnia 2023
Św. Ojcze Pio proszę cię ulżyj w cierpieniu mojej mamy Barbary i ulecz ją Mocą Bożą z jej choroby nowotworowej.
Prośba napisał/a 15 kwietnia 2023
Drogi Ojcze Pio Dopomóż w powrocie do zdrowia moich rodziców. Błagam uczyń cud uzdrowienia dla moich rodziców. Dopomóż by serce mamy było zdrowe, trzustka. Dopomóż w zahamowaniu rozwój miazdzycy, cholesterolu, cukrzycy. Dopomóż by nie bolała mamę glowa, nogi, kręgosłup, kosc ogonowa, biodra. Chron moja mamę od infekcji, kaszlu. Spraw by uregulował się ciśnienie mamy. Dopomóż mojemu tacie Stanisławowi by nie bolal go podbrzusze, uregulował się prostata , wrocil apetyt. Spraw by tata się wysypiał. Dopomóż w powrocie do zdrowia mojemu bratu Marcinowi. Miej ich w swej opiece. Katarzyna
Prośba napisał/a 15 kwietnia 2023
Kochana Mateczko Dopomóż w powrocie do zdrowia moich rodziców. Błagam uczyń cud uzdrowienia dla moich rodziców. Dopomóż by serce mamy było zdrowe, trzustka. Dopomóż w zahamowaniu rozwój miazdzycy, cholesterolu, cukrzycy. Dopomóż by nie bolała mamę glowa, nogi, kręgosłup, kosc ogonowa, biodra. Chron moja mamę od infekcji, kaszlu. Spraw by uregulował się ciśnienie mamy. Dopomóż mojemu tacie Stanisławowi by nie bolal go podbrzusze, uregulował się prostata , wrocil apetyt. Spraw by tata się wysypiał. Dopomóż w powrocie do zdrowia mojemu bratu Marcinowi. Miej ich w swej opiece. Katarzyna
Irena z s napisał/a 15 kwietnia 2023
św. Ojcze Pio proszę uproś dla Tomka łaskę wiary i dar modlitwy oraz uwolnienia ze wszystkich nałogów. Pomóż mu rozeznać i wypełnić wolę Bożą i zdać egzamin. Otocz swoją opieką Jerzego i jego rodzinę.
Prosba napisał/a 15 kwietnia 2023
Święty Pio upros laski w naszych potrzebach
Ewa napisał/a 14 kwietnia 2023
Kochany Ojcze, proszę o modlitwę za moich rodziców, za bratem Pawłem, moim mężem Mirosławem i synem Mateuszem, opiekuj się nimi, ześlij łaski i błogosławieństwa dla nas płynące od Pana Boga. Proszę Kochany Ojcze, weź w szczególną opiekę mojego syna Mateusza, pomóż mu Ojcze w życiu osobistym, aby odnalazł drugą połowę, z którą będzie dzielił życie. Ojcze, chroń go od złych ludzi, którzy są uwikłani w nałogi. Ojcze, powierzam Tobie opiekę nad moją najbliższą rodziną.
Ola z Ostrówek napisał/a 13 kwietnia 2023
Kochany ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia dla mojego taty. Daj mu siłe walki.Aby jego infekcje nie pokonały go a żeby wyszły z niego.
Magdalena z ZdWola napisał/a 6 kwietnia 2023
Kochany Ojcze Pio błagam o pomoc i Twoje wstawiennictwo w mojej trudnej sytuacji . Prosze o cud poprawy mojej sytuacji finansowej i o własny dom którego nie mam. . Pomoz mi prosze . Dziekuje za wszystkie otrzymane łaski .
Monika z Swidnik napisał/a 6 kwietnia 2023
Kochany Ojcze Pio dziękuje ze zawsze pomagasz, zawsze jesteś . Błagam o pomoc w spłacie długów i o zdrowie
Magdalena z ZdWola napisał/a 3 kwietnia 2023
Św Ojcze Pio nic już nie moge zrobic swoim ziemskimi siłami błagam o cud i poprawę mojej sytuacji finansowe prosze o dom własny którego nie mam . Dziekuje za wszystkie otrzymane łaski .
Jezu ufamy Tobie z k. Kielc napisał/a 3 kwietnia 2023
Dobry Boże, ulituj się nad Nami za pośrednictwem Św. Ojca Pio oraz Św. Jana Pawła II, Św. Józefa i Św. Dominika oraz Naszych Patronów. Prosimy o dar miłości, rodzinnej jedności i błogosławieństwa - dziecka. By to co nie udaje się, za Twoją wolą się spełniło. Odmień nasze serca, umysły oraz odmłodź i zjednocz naszą Rodzinę, byśmy byli jak Dzieci, czego uczył Nas sam Jezus Chrystus, nie pamiętali tego co złe, ale zgadzali się z Twoją wolą, która jest samym miłosierdziem. Pamiętaj także o Naszych bliskich, dobroczyńcach, Rodzinie (Bratu), Dziadkach i innych Potrzebujących, a Zmarłym daj wieczny odpoczynek. Amen.
Maria napisał/a 29 marca 2023
Ojcze Pio, proszę o uzdrowienie relacji w moim dziale, oraz z przełożonymi.
Katarzyna z Turawa-Marszalki napisał/a 29 marca 2023
sw Ojcze Pio prosze o opamietanie dla moich wrogow.
Joanna z Poznań napisał/a 29 marca 2023
Kochany Ojcze Pio , jestem po 3 stratach dzieci w 20 tyg ciąży , obecnie jestem w 18 tyg proszę czuwaj nad nami i nad moją rodziną i wyproś Nam dar rodzicielstwa tutaj na ziemi . Spraw aby wszystko przebiegało dobrze i pomyślnie . Głęboko wierzę , że już czuwasz nad nami . Szczęść Boże !