Wpisy pojawiają się po zatwierdzeniu przez administratora strony.

Dodaj wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone symbolem * są obowiązkowe (jednak adres email nie zostanie opublikowany).

Wpis do Księgi Gości zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora - prosimy o cierpliwość.
933 wpisy.
Agnieszka z Stara Wieś napisał/a 22 lipca 2021
Św.Ojcze Pio z całego serca Proszę o Łaskę Uzdrowienia dla mojego synka Kubusia. Proszę o Twoje wstawiennictwo.
Ela z Łódź napisał/a 14 lipca 2021
Święty Ojcze Pio, wypraszaj u Pana Jezusa łaskę szczerej spowiedzi świętej dla Danki i łaskę uzdrowienia z chorób fizycznych mojego męża. Jezu ufam Tobie
Justyna napisał/a 2 lipca 2021
Pokornie proszę o wstawiennictwo za nawrócenie męża Kamila i jego powrót do rodziny. O przemianę naszych serc. Mąż zostawił mnie i syna, odszedł do innej kobiety.Kompletnie nie odnalazł się w roli męża i ojca, a próbuje zbudować relację z kobietą, która ma męża i dwójkę dzieci. Po ludzku sprawa wygląda tragicznie, ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Potrzebujemy cudu wskrzeszenia małżeństwa. Wszystko w rękach Boga. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę. Justyna
Mama z Tarnow napisał/a 26 czerwca 2021
Ojcze Pio prosze o opieke i blogoslawienstwo dla Ani i Dominika w ich nowo otwieranym biznesie e tym trudnym czasie pandemi Nie opuszczsj ich ze seojej opieki i pokornie prosze abys umocnil ich wisrr
Małgorzata napisał/a 21 czerwca 2021
św. Ojcze Pio tobie polecam ciocię Halinę o zatrzymanie rozwoju nowotworu, opiekę boża i zdrowie. Polecam Teresę ulgę w cierpieniu, zdrowie psychiczne, dobre myśli., dar modlitwy,dobry sen bez leków, łaskę odzyskania sił i cud zdrowia. O zdrowie dla Remigiusza, Wojciecha i Andrzeja. O łaskę pracy na cały etat dla Małgosi w szkole od września, dobrego pracodawcę.
Basia z Tarnow napisał/a 13 czerwca 2021
Ojcze Pio Prosze cie o laske nawrocenie mojej rodziny I o przemiane zycia I uczciwa prace
Izabela z Rabka Zdrój napisał/a 4 czerwca 2021
Św. Ojcze Pio. Kochany Francze. Pomóż mi odzyskać utracone w moim zyciu zdrowie,urode,miłość. Pomóż znaleźć prawdziwych przyjaciół ,dobrych,uczciwych ludzi i pracę,którą będę lubić,w której będę mogła wykorzystać swoją wiedzę i swoje umiejętności i dzięki której zyskam niezależność Ochron mnie przed agresją mojego męża,który zneca się nade mną fizycznie i psychicznie. Spraw,by jego rodzina, uważająca się za katolików,wiedząca o jego zachowaniu zrozumiala,że brak reakcji i pomocy,to grzech zaniechania. Ochron mnie też przed zakażeniem koronawirusem,bo nie mogąc się zaszczepić jestem bardziej narażona na zakażenie i jego ciężki przebieg.
Maria napisał/a 2 czerwca 2021
Święty Ojcze Pio proszę Cię wyproś łaskę nawrócenia dla mojego syna i synowej, o światło i dary Ducha Św. dla nich, o przemianę ich myślenia i powrót do normalności
Hanna z Warszawa napisał/a 20 maja 2021
Święty Ojcze Pio - błagam o zdrowie dla mojego syna
Małgorzata z Lublin napisał/a 18 maja 2021
Święty Ojcze Pio, proszę Cię o łaskę uzdrowienia mnie i mojego męża, pomóż mi uporać się z bólem i smutkiem po stracie dziecka. Spraw byśmy byli znów zgodnym i szczęśliwym małżeństwem. Dopomóż w rozwiązaniu naszych problemów. Wybacz nam nasze grzechy i Błogosław nas.
Małgorzata z Częstochowa napisał/a 12 maja 2021
Św.Ojcze Pio proszę o modlitwę i uzdrowienie z choroby nowotworowej siostry Oli
Ewa z Częstochowa napisał/a 2 maja 2021
Św. Ojcze Pio proszę o potrzebne łaski zdrowia, umiejętności i wiedzy dla Julii podczas egzaminu maturalnego, zwłaszcza z matematyki. Uproś łaskę pozytywnego zdania, aby mogła dalej realizować swoje życiowe zamierzenia.
Iwona z Ciechanów napisał/a 2 maja 2021
Święty Ojcze Pio, mam nowotwór, błagam o modlitwę i o łaskę uzdrowienia.
Ewa z Częstochowa napisał/a 28 kwietnia 2021
Św. Ojcze Pio, proszę o potrzebne łaski podczas egzaminu maturalnego, zwłaszcza z matematyki. Proszę o pozytywne nastawienie, pozytywne myśli mojej córki co do jakości jej wiedzy matematycznej, więcej wiary w swoje siły.
Agnieszka z Stara Wieś napisał/a 27 kwietnia 2021
Kochany Ojcze Pio z całego serca Proszę Cię o Wstawiennictwo i Pomoc. Tak bardzo potrzebuje Twojej Pomocy i Opieki.
Mama z Tarnow napisał/a 25 kwietnia 2021
Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo przed Bogiem w intencji ks. Bartosza . Przywróć Mu zdrowie po chorobie covidowej, by nadal służył Bogu i ludziom. Dziekuje za dotychczasową pomoc. Ufam że mnie wysłuchać.
Ewa napisał/a 8 kwietnia 2021
Św Ojcze Pio zaradz Moja mama w stanie ciężkim proszę uproś łaskę uzdrowienia ddla niej.
Krystyna napisał/a 6 kwietnia 2021
Św. Ojcze Pio Patronie naszej rodziny błagam wstawiaj się u Miłosiernego Jezusa za moim synem Grzegorzem który pogubił się w życiu ,uproś by odszedł od kobiety rozwiedzionej u której pomieszkuje i wrócił do domu ,spraw by poznał dobrą ,katolicką ,wolnego stanu dziewczynę z którą zapragnął by ułożyć sobie życie,a dla mnie uproś dobre wyniki badań i uzdrowienie z choroby nowotworowej. O Św. Ojcze Pio uproś u Boga te łaski,pomóż mi udźwignąć to co na mnie w ostatnim czasie spadło i bądź naszym ratunkiem.Błagam!!!!
Elżbieta napisał/a 5 kwietnia 2021
Święty Ojcze Pio, kilka lat temu klęczałam u stóp figury z Twoim wizerunkiem w sanktuarium w Przeprośnej Górce prosząc o uzdrowienie z choroby nowotworowej udało się , jestem zdrowa za co ogromnie dziękuję. Dziś zanosimy błagania w intencji Pauliny o łaskę wybudzenia ze śpiączki po ciężkim wypadku samochodowym, z ludzkiego punktu widzenia sytuacja jest beznadziejna, prosimy dla niej o łaskę powrotu do zdrowia i możliwość dalszego pełnienia roli matki dla swych maleńkich dzieci.
Ewa z Stanisławowo napisał/a 1 kwietnia 2021
Kochany Ojcze Pio proszę o modlitwę, zdrowie i błogosławieństwo dla moich dzieci i dla mnie