Wpisy pojawiają się po zatwierdzeniu przez administratora strony.

Dodaj wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone symbolem * są obowiązkowe (jednak adres email nie zostanie opublikowany).

Wpis do Księgi Gości zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora - prosimy o cierpliwość.
933 wpisy.
Maria z Pawłowska napisał/a 11 maja 2018
Byłam w tym cudownym miejscu i wiem, że muszę tam powrócić. Św. Ojcze Pio czuję, że jesteś z moją rodziną. Proszę Cię codziennie o łaskę zdrowia dla moich dzieci, wnuczek, męża, mamy i całej naszej rodziny. Proszę Cię przytul także wszystkie cierpiące na całym świecie dzieci. Jesteś potężnym orędownikiem u Pana Boga i dlatego spraw proszę, abyśmy wsparci Twoimi zasługami i modlitwami bezpiecznie doszli do domu Ojca w niebie.
Marcin z Łódź napisał/a 1 maja 2018
Św. Ojcze Pio wyjednaj proszę łaskę której intencję noszę w sercu.
Agnieszka z Kraków napisał/a 1 maja 2018
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć pracę
Małgorzata napisał/a 26 kwietnia 2018
Ukochany Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie dla p. Eli i o zdrowe dzieciątko, które nosi pod swoim sercem, aby prawidłowo rozwijało się. Żeby wyniki badań dziecka, które teraz niepokoją, okazały się błędne, aby dziecko zdrowo rosło i prawidłowo urodziło się szczęśliwie. Ukochany Ojcze Pio, w Tobie nasza nadzieja. Już tyle razy pomogłeś w różnych sprawach, błagam Cię, przyślij Swojego Anioła, niech otoczy mamę i dziecko, aby urodziło się prawidłowo i zdrowe. Proszę najgoręcej Ojcze Pio w intencji P. Eli i jej dziecka. Ukochany Ojcze Pio módl się za nami.
Agnieszka napisał/a 15 kwietnia 2018
św. Ojcze Pio proszę pomóż mi znaleźć pracę
izabela z Rabka Zdrój napisał/a 25 marca 2018
Ojcze Pio proszę cię o pomoc w wyleczeniu mojej chorej na chorobę Parkinsona mamy. Choroba jest zaawansowana i postępuje. Mama nie chodzi, słabo mówi, ma problemy z przyjmowaniem posiłków, nie jest w stanie samodzielnie zatroszczyć się o siebie. Obecnie leży w szpitalu z powodu infekcji bakteryjnej nerek. Do tego doszła inna infekcja, której źródła lekarze nie znają. Ojcze Pio spraw, by mama wyzdrowiała, jej stan się poprawił , choroba nie postępowała. Spraw, by mogła Święta Wielkanocne spędzić w domu z rodziną. Wraz z Maryją otocz ją opieką, dodaj siły i wiary w lepsze jutro.
Monika napisał/a 21 marca 2018
Proszę o łaskę uzdrowienia dla mnie i mojej rodziny, łaski dla męża dzieci i całej rodziny oraz ponownie o dar potomstwa, szczęśliwe poczęcie, zdrowie dla mnie i dla dziecka oraz szczęśliwe rozwiązanie.
Babcia napisał/a 7 marca 2018
Św. Ojcze PIO! Serdecznie proszę o zdrowie, siły , zgodę w małżeństwie i wzajemną miłość dla Agnieszki. Proszę o bezpieczną podróż samolotem dla niej. Proszę o potrzebne łaski dla mnie, moich dzieci, wnuczki i wnuków oraz dla całej mojej rodziny i dla Władysława.
joanna z Częstochowa napisał/a 26 lutego 2018
Proszę o modlitwę o zdrowie i błogosławieństwo dla córki Weroniki Stępień
Katarzyna z Warszawa napisał/a 1 stycznia 2018
Ojcze Pio pochyliłeś się nad tyloma cierpiącymi i błagającymi Ciebie o uzdrowienie w chorobie. Całym sercem proszę uzdrów moją Mamusię i sprowadź Ją jak najszybciej w dobrym zdrowiu do domu - brak mi słów ale wiem, że znasz moje myśli. Wstaw się Ojcze Pio do Boga Wszechmogącego w moim imieniu i przez miłość Maryi do Jej Syna Jezusa Chrystusa i przez miłość Jezusa do Jego najukochańszej Matki błagam ulituj się nad Nami.
"Wojciech" z Warszawa napisał/a 28 grudnia 2017
Proszę o modlitwę o zdrowie duchowe i cielesne dla ojca, którego właśnie przed chwilą pogotowie zabrało w złym stanie do szpitala. Jezu, Ty się tym zajmij! Matko, wstaw się w tej sprawie do swojego Syna, Matko Ty się tym zajmij! Ojcze Pio, wspomóż!
Danuta z Łódź napisał/a 23 grudnia 2017
Ojcze Pio proszę o łaski dla mojej córki
Katarzyna z Tarnów napisał/a 10 grudnia 2017
Proszę Cię Ojcze Pio o zdrowie dla mojej mamy i mojego taty. Przywróć pokój i harmonię w naszej rodzinie
Aneta napisał/a 28 listopada 2017
Dziękuję za wysłuchane modlitwy i proszę o modlitwę o radość życia wiecznego dla cioci Agnieszki z okazji rocznicy śmierci oraz wieczne odpoczywanie dla rodziców
"Wojciech" z Warszawa napisał/a 24 listopada 2017
Dokładnie tydzień temu dane mi było tu dotrzeć pomimo wcześniejszych problemów i kłopotów. Dzięki Ci Jezu, Matko, Ojcze Pio za wszystkie łaski. Proszę o dalszą opieką nad moją rodziną. Dziękuję bratu Waldemarowi za oprowadzenie i rozmowę, podczas której dowiedziałem się troszeczkę o sanktuarium. BÓG ZAPŁAĆ!!!
antoni z lancut napisał/a 24 listopada 2017
MIEJSCE W KTÓRYM CZAS NA ZDOBYCIE REFLEKSJI PODZIWIANIA PIĘKNA SAKRALNEGO WYKONANIA CHWAŁA ŚW. O. PIO -PROWADŹ NAS DROGĄ TWOICH MARZEŃ
aga z xxx napisał/a 14 listopada 2017
dziękuje za syna i proszę o to by był dobrym człowiekiem i spełnił swoje marzenie bycia lekarzem
Małgorzata z Bielsko-Biała napisał/a 11 listopada 2017
Ojcze proszę o dobry wynik i zdrowie dla taty i mamy
Małgorzata z Bielsko-Biała napisał/a 11 listopada 2017
Ojcze proszę o szczęśliwy przebieg i dobry wynik biopsji dla taty
Agata napisał/a 5 listopada 2017
Proszę o powrót do zdrowia dla Marcina po dwóch operacjach, aby z każdym dniem stawał się silniejszy, a ból odszedł w zapomnienie.