Wpisy pojawiają się po zatwierdzeniu przez administratora strony.

Dodaj wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone symbolem * są obowiązkowe (jednak adres email nie zostanie opublikowany).

Wpis do Księgi Gości zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora - prosimy o cierpliwość.
1482 wpisy.
Ewa napisał/a 24 września 2022
św Ojcze pio proszę odsuń osoby toksyczne i zdrowie i jeśli to możliwe to spraw abym związała się z mężczyzną z pracy który okazał mi wsparcie i dobrą prace i asertywność i pokój i radość i energię
Barbara z Połczyn Zdrój napisał/a 24 września 2022
Ojcze Pio pomóż finansowo pomóż mi w pracy i proszę o podwyżkę Proszę o powrót Oli i Konrada i Rafała do mnie do domu błagam o cud pros Boga proszę o modlitwę i cud prosi Barbara
Barbara z Połczyn Zdrój napisał/a 24 września 2022
Proszę Ojcze Pio o powrót Rafała do mnie przemień serce nawróć go proszę o szybką pomoc ekspresowa pomóż proszę o cud pros Boga by się spełniła laska o którą proszę
czcicielka napisał/a 24 września 2022
św Ojcze pio proszę o pomoc w pracy i światło Ducha św i zdolności dla znajomego
Twoja czcicielka napisał/a 24 września 2022
Ojcze Pio proszę Cię o Twe wstawiennictwo, proszę o zdrowie dla mnie, o szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia i pełnej sprawności, proszę Cię poślij Aniołów Świętych do mnie aby czuwali i prowadzili.
mama napisał/a 24 września 2022
Ojcze Pio kochany proszę Cię o zdrowie i opiekę nad moją córką, dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymuje, proszę wspieraj ją w pracy, proszę o potrzebne łaski dla córki i jej wszystkich współpracowników i przełożonych, proszę prowadź ją zawsze bezpiecznymi drogami, proszę o dobre spokojne życie dla córki, o spokojne serce i radość życia.
Sylwia z Kujawsko pomorskie napisał/a 24 września 2022
Ojcze Pio prosze o dar nieba dla śp Benedykta oraz dla zmarłych z rodziny Sitarek.
Jadwiga z Radzymin napisał/a 23 września 2022
Św.Ojcze Pio proś Jezusa o łaskę mojego uzdrowienia i chorych w rodzinie.Wyprostuj ścieżki życiowe moich dzieci,wyprowadź z trudności zdrowotnych i finansowych.Umocnij wiarę naszą ,daj nadzieję i miłość.Prowadź nas każdego dnia i chroń od złego.Bóg zapłać.
Aneta z Gliwice napisał/a 23 września 2022
Św. Ojcze Pio proszę o twoją opiekę nade mną i moją córką i mężem twoja czcicielka
Renata napisał/a 23 września 2022
Prosze Cie Ojcze Pio o zdrowie dla mojej Mamy. Bog zaplac!
Zofia napisał/a 23 września 2022
Proszę o przemianę serca Wacława i Radosława, wyrwanie ich z uzależnień i egoizmu, pojednanie z nieżyczliwym ludźmi i oczyszczenie Zofii x pomówień, zdrowie dla członków rodziny, uzdrowienie neurologiczne z Beatki, przydatków i z otyłości dla Agaty oraz dobrego męża dla niej, stabilną pracę dla Asi, zgodę i miłość w rodzinie, obronę od wroga widzialnego i niewidzialnego , życzliwych ludzi wokół nas, własne mieszkanie dla rodziny Asi, pokój w naszych sercach, rodzinach, w ojczyźnie i na całym świecie i zakończenie wojny na Ukrainie
Izabela z Wlkp napisał/a 23 września 2022
ŚW O. Pio wstawiaj się za mną i moją rodziną w intencji o szybkie wyniki badań i udaną operacje aby Bóg Ojciec prowadził rekę lekarzy oraz skuteczny przebieg leczenia dla mamy Urszuli. O Błogosławieństwo Boże i zdrowie potrzebne łaski siły wytrwałość pokój serca wiarę nawrócenie dla rodziców.
Grażyna Podobinska z Zory napisał/a 22 września 2022
Dobry Ojcze Pio bardzo bym prosiła o wstawiennictwo u Matki Bożej o dar łaski znalezienia mądrego dobrego uczciwego człowieka który by mi w życiu towarzyszył być może nawet męża jeżeli to zgodne z wola Boza oraz proszę o łaski uzdrowienia mojej rodziny oraz moich problemów i sytuacji w których się znajduje oraz o proszę o uzdrowienie Pani Janki Moniki Eli i błogosławieństwa dla księdza Andrzeja oraz Franciszka I proszę o miłosierdzie pokory i dar szczerości serca bardzo proszę o zdrowie i miłość w życiu z góry bardzo dziękuję oddana tobie Grażyna Podobinska z Zor.
mama napisał/a 22 września 2022
Kochany Ojcze Pio proszę o zdrowie i opiekę dla mojej córki, proszę napełnij jej serce spokojem i radością, otocz opieką, oddal wszelkie zło.
MARTA napisał/a 22 września 2022
Św.Ojcze Pio proszę o uzdrowienie Szymona i mnie,nawrócenie dzieci ,uwolnienie od alkoholizmu syna oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
Artur z Londyn napisał/a 22 września 2022
Drogi Święty Ojcze Pio prosimy o Błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego wszelkie łaski wypływające z Miłosierdzia Bożego dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, oddajemy naszą rodzinę Niepokalanemu Sercu Maryi Panny, prosimy o prace, pozytywne rozpatrzenie sprawy mieszkaniowej i w urzędzie elektrycznym. Proszą Jadwiga i Artur
Beata z Lublin napisał/a 22 września 2022
Św.Ojcze Pio wybłagaj u Boga cud uzdrowienia dla Marii.
Barbara z Katowice napisał/a 21 września 2022
Św.Ojcze Pio,bądź jutro przy mnie szczególnie,pomóż!Proszę o dobre rozwiązanie sprawy i zakończenie sprawy w Sądzie.Wiesz jak jestem słaba,jak trudno mi się wypowiedzieć,jak trudno przebić się przez kłamstwa i potwarze.Przejmij tą sprawę,uproś u Boga najlepsze rozwiązanie. Dziękuję za wszelkie wyproszone łaski.Barbara
mama napisał/a 21 września 2022
Ojcze Pio dziękuję za wszystko, często posyłam mojego Anioła Stróża do Ciebie, tak jak prosiłeś z prośbami, dziękuję za moja kochaną córkę, za wszystkie łaski jakie otrzymuje, proszę o zdrowie dla niej, o nieustanną opiekę, proszę o bezpieczne drogi dla niej i wszystkich współpodróżujących, proszę o pomoc i wsparcie w pracy, o Dary Ducha Świętego dla córki i wszystkich jej współpracowników i przełożonych.
Czcicielka Ojca Pio napisał/a 21 września 2022
Ojcze kochany Pio proszę Cię o zdrowie, proszę o szczęśliwą udaną, bez komplikacji operację endoprotezy biodra, proszę o Światło Ducha Świętego dla lekarzy i pielęgniarek, proszę o szybki powrót do zdrowia, do sił, do pełnej sprawności.