Wpisy pojawiają się po zatwierdzeniu przez administratora strony.

Dodaj wpis do księgi gości

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone symbolem * są obowiązkowe (jednak adres email nie zostanie opublikowany).

Wpis do Księgi Gości zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora - prosimy o cierpliwość.
1178 wpisów.
Hanna z Warszawa napisał/a 24 stycznia 2022
Proszę Cię Ojcze Pio o łaskę dla mojego 11 letniego wnuka Patryka. Nie chce się uczyć po śmierci swojej mamusi.
E. z Warszawa napisał/a 24 stycznia 2022
Święty Ojcze Pio, błagam o Twoje wstawiennictwo w intencji mojej ukochanej mamy. Dziękuję.
Ewa napisał/a 23 stycznia 2022
ojcze pio proszę cię o łaskę myślenia i nie obawiała się podejmować decyzji i zdrowie i wiarę w siebie i odsuń osoby fałszywe i czynienie co myślę i troske o bliskich i odpwiedzialność i samodzielność
Ewa napisał/a 23 stycznia 2022
Proszę Cię św. Ojcze Pio o wstawiennictwo u Matki Bożej Miłosiernej dla zbawienia dla duszy zmarłej Genowefy.
Przyjaciele z Ujście napisał/a 22 stycznia 2022
Św. Ojcze Pio prosimy za Twoim stawiennictwem o Cud dla bardzo chorej Ani, aby wróciła do pełnego zdrowia i cieszyła się życiem rodzinnym.
Ewa napisał/a 22 stycznia 2022
św Ojcze Pio proszę cię o dar logicznego myślenia i zdrowie i ruch w psychice i podejmowanie decyzji i wiarę w siebie i pokój i żebym nie była naiwna i dobrą pracę i racjonalne myślenie i Dary Ducha św i światło Ducha św i dobrego męża
Ewa napisał/a 21 stycznia 2022
św Pio proszę cię o zdrowie i zadbanie o siebie i logiczne myślenie i lepszą pracę i powodzenie w pracy i racjonalne myślenie i dobrą samoocenę i poznanie mężczyzny tego jedynego i przyjaciół i troske o bliskich i energię i oddal to co nie potrzebne i faszywe osoby i żebym nie była naiwna
czcicielka napisał/a 20 stycznia 2022
proszę cię ojcze pio o przemianę charakteru dla Haliny i zdrowie i mądrość i pewność siebie
Sylwia z Kujawsko pomorskie napisał/a 20 stycznia 2022
Ojcze Pio proszę o utrzymanie się w mojej pracy. O poznanie odpowiedniego mężczyzny.
Ewa napisał/a 19 stycznia 2022
ojcze pio proszę cię bądż przy mnie w pracy opiekuj się mną i moim życiem i wiarę w modlitwę i logiczne myślenie i racjonalne i zdrowie i asertywność i dobrego męża
Anna napisał/a 18 stycznia 2022
Św. Ojcze Pio, uproś mi łaskę szybkiego znalezienia dobrej pracy, łaski w aktualnej pracy oraz pomyslne rozwiązanie trudnych rodzinnych spraw.
Czcicielka napisał/a 18 stycznia 2022
Św. Ojcze Pio za Twoim wstawiennictwem pragnę dzisiaj serdecznie podziękować Trójcy Przenajświętrzej i Matce Bożej za opiekę , szczęśliwe rozwiązanie Pauliny i za zdrowe potomstwo. Powierzam Ci Sw.Ojcze Pio wszystkie sprawy które noszę w sercu, prosząc JEZU TY SIĘ TYM ZAJMNIJ to co po ludzku jest nie do rozwiązania.Sw.Ojcze Pio opiekuj się naszą rodziną, oddal od nas wszelkie zło,wstawiaj sie za nami by choroby nowotworowe się nie nawróciły,uproś zdrowie i żywą wiarę w rodzinie,a rodzicom i bliskim memu sercu daj radość nieba JEZU UFAM TOBIE.
Ewa napisał/a 16 stycznia 2022
o zdrowie i pewność siebie i poczucie własnej wartości i ruch w psychice i potrzebne łaski i rozsądek i troske o bliskich i dobrego męża i godną pracę i podejmowanie decyzji i logiczne myślenie i asertywność i pomoc w pracy
Prosba z Kraków napisał/a 16 stycznia 2022
Proszę aby moja sytuacja w której się obecnie znajduje uległa poprawie, proszę o pracę, zdrowie dla mnie i mojej rodziny.
Lucy napisał/a 15 stycznia 2022
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy zgodnej z wykształceniem, z przyjaznymi ludźmi i normalną ludzką atmosferą oraz w intencji siły dla małżeństwa które ze względu na chorobę jaką jest niepłodność potrzebuje siły do walki z przeciwnościami i niesprawiedliwością ze strony ludzi.
Teresa napisał/a 15 stycznia 2022
Św.Ojcze Pio i Panie Boże w Trójcy Św.Jedyny dziękuję za opiekę w ubiegłym roku i skromnie proszę o dalsze blogosławięństwo w rodzinie mojej i moich dzieci.
Agnieszka z Chodzież napisał/a 14 stycznia 2022
Proszę o modlitwę w intencji Anny o uzdrowienia duszy i ciała za wstawiennictwem św Ojca Pio. Bardzo proszę, potrzeba cudu.
Dorota z WARSZAWA napisał/a 14 stycznia 2022
Mamo, Ty wiesz, że źródło wszystkich moich problemów wynika z szukania miłości, której nigdy nie zaznałam. Mimo modlitw ta rana się nie uleczyła i ciągle boli, strasznie boli. Dziękuję Dorota I za Piotra.
Rodzice z Bratkowice napisał/a 13 stycznia 2022
Święty Ojcze Pio prosimy o łaskę zdrowia dla 3 letniego synka Maksymiliana, żeby jego szpik zaczął pracować i żeby nie potrzebny był przeszczep
Madelajn z Zduńska Wola napisał/a 13 stycznia 2022
Św Ojcze Pio błagam o uzdrowienie mojej córki , i cud, żeby chora stopa wyzdrowiała , bez żadnych powikłań jak najszybciej. Prosze o Twoje wstawiennictwo . Pomoz mi prosze .